NR 65

Izaak Krzeczanowski (1910 - 1941)

Portret kobiety, 1936

Drzeworyt na bibule
29.00 x 19.00 cm

sygn. oł. l.d.: I. Krzeczanowski, p.d. data

Cena wywoławcza: 600 zł
Rzadkie.
STAN ZACHOWANIA
Pęknięty dolny margines, bez szkody dla kompozycji.
Rzadkie.
STAN ZACHOWANIA
Izaak Krzeczanowski (1910 - 1941) -
W 1933 ukończył Miejską Szkołę Sztuk Zdobniczych w Warszawie, a w 1939 studia na ASP w Warszawie, w pracowniach Felicjana Kowarskiego, Stanisława Chrostowskiego i Leona Wyczółkowskiego.