NR 12

Soter Jaxa-Małachowski (1867 - 1952)

Rybacy wypływający na połów, 1937

Akwarela, gwasz, tektura
24.50 x 27.80 cm

sygn. p.d.: S. Jaxa / 1937

Soter Jaxa-Małachowski (1867 - 1952) -