NR 15

Łodzie na spokojnym morzu, lata 20. XX w.

Olej, płótno
30.00 x 40.00 cm

sygn. p. d. Schwarze (?)

Cena wywoławcza: 1200 zł
Obraz nierozpoznanego malarza z kręgu artystów niemieckojęzycznych.