NR 16

Widok Wenecji, lata 20. XX w.

olej, płótno
30.00 x 40.00 cm

sygn. p. d. P. Schwarze (?)

Cena wywoławcza: 1200 zł
Obraz nierozpoznanego malarza z kręgu artystów niemieckojęzycznych.