NR 20
Port jachtowy przy Wisłoujściu II, 1959
Akwaforta
34.00 x 44.50 cm
sygn. oł. p.d.: Konrad Srzednicki
Konrad Srzednicki. Poeta grafiki [katalog wystawy w MCK], Wydawnictwo Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Kraków 2009, s. 76 (il.).
STAN ZACHOWANIA
Odbitka autorska, bez numeracji.
Konrad Srzednicki (1894 - 1993) -
Grafik, mistrz litografii i technik miedziorytniczych. Studiował w szkole Konrada Krzyżanowskiego w Warszawie i w warszawskiej ASP (u Tadeusza Pruszkowskiego i Władysława Skoczylasa).