NR 21

Konrad Srzednicki (1894 - 1993)

Cisza, 1948

Akwaforta, akwatinta, papier
29.80 x 34.50 cm

sygn. oł. p.d.

Konrad Srzednicki (1894 - 1993) -
Grafik, mistrz litografii i technik miedziorytniczych. Studiował w szkole Konrada Krzyżanowskiego w Warszawie i w warszawskiej ASP (u Tadeusza Pruszkowskiego i Władysława Skoczylasa).