NR 4

Karl Rettich

Pejzaż z Capri, 1885

Olej, tektura
30.00 x 47.00 cm

sygn. l.d. K. Rettich Capri 1885

Cena wywoławcza: 3000 zł
Klasyczny obraz niemieckiego pejzażysty, członka Allgemeine Deutsche Kunstgenossenschaft, studiował malarstwo pejzażowe u Arnolda Böcklina; laureat nagród na wystawach w Londynie (1874) i Monachium (1876).
STAN ZACHOWANIA
Praca oprawiona
STAN ZACHOWANIA
Praca oprawiona