23 września 2020r., godz. 19:00
Katalog aukcyjny dostępny na:
OneBid.pl
Galeria NAUTILUS zaprasza do licytacji on-line prac o tematyce marynistycznej. Pośród oferowanych dzieł sztuki znajdą Państwo widoki mórz i oceanów, portów, łodzi rybackich, urokliwych weneckich kanałów, podwodnej fauny i flory, jak również wizerunki ludzi morza - marynarzy, rybaków i nurków.
Do nabycia dzieła: Romana Bratkowskiego, Tadeusza Korotkiewicza, Wojciecha Weissa, Karla Retticha, Hanny Rudzkiej-Cybisowej, Maxa Schonberga, Sotera Jaxy-Małachowskiego, Witolda Damasiewicza, Alojzego Siweckiego, Tadeusza Cieślewicza Syna oraz Konrada Srzednickiego.
16
olej, płótno, 30.00 x 40.00 cm
Cena wywoławcza: 1200 zł15malarstwo
Łodzie na spokojnym morzu, lata 20. XX w.
Olej, płótno, 30.00 x 40.00 cm
Cena wywoławcza: 1200 zł17malarstwo
Alojzy Siwecki (1912 - 1988)
Statki w gdyńskim porcie, lata 70. XX w
Gwasz, papier, 30.00 x 44.00 cm
Cena wywoławcza: 600 zł2malarstwo
Roman Bratkowski (1869 - 1954)
Skalisty brzeg i mewy, lata 20. XX w.
Olej, tektura, 33.00 x 49.00 cm