23 września 2020r., godz. 19:00
Katalog aukcyjny dostępny na:
OneBid.pl
Galeria NAUTILUS zaprasza do licytacji on-line prac o tematyce marynistycznej. Pośród oferowanych dzieł sztuki znajdą Państwo widoki mórz i oceanów, portów, łodzi rybackich, urokliwych weneckich kanałów, podwodnej fauny i flory, jak również wizerunki ludzi morza - marynarzy, rybaków i nurków.
Do nabycia dzieła: Romana Bratkowskiego, Tadeusza Korotkiewicza, Wojciecha Weissa, Karla Retticha, Hanny Rudzkiej-Cybisowej, Maxa Schonberga, Sotera Jaxy-Małachowskiego, Witolda Damasiewicza, Alojzego Siweckiego, Tadeusza Cieślewicza Syna oraz Konrada Srzednickiego.
18
grafika
Tadeusz Cieślewski syn (1895 - 1944)
Drzeworyt, papier (karnet), 17.50 x 24.20 cm
Cena wywoławcza: 600 zł5rysunek
Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Pastel, ołówek, papier, 24.00 x 34.50 cm
Cena wywoławcza: 4000 złCena uzyskana: 4000 zł
21grafika
Konrad Srzednicki (1894 - 1993)
Akwaforta, akwatinta, papier, 29.80 x 34.50 cm
Cena wywoławcza: 900 zł16malarstwo
olej, płótno, 30.00 x 40.00 cm
Cena wywoławcza: 1200 zł15malarstwo
Łodzie na spokojnym morzu, lata 20. XX w.
Olej, płótno, 30.00 x 40.00 cm
Cena wywoławcza: 1200 zł17malarstwo
Alojzy Siwecki (1912 - 1988)
Statki w gdyńskim porcie, lata 70. XX w
Gwasz, papier, 30.00 x 44.00 cm
Cena wywoławcza: 600 zł19grafika
Port jachtowy przy Wisłoujściu, 1959
Akwaforta, 34.00 x 49.00 cm
Cena wywoławcza: 1100 zł22grafika
Akwaforta, akwatinta, 32.00 x 49.50 cm
Cena wywoławcza: 900 zł23grafika
Litografia barwna, 49.50 x 64.50 cm
Cena wywoławcza: 900 zł2malarstwo
Roman Bratkowski (1869 - 1954)
Skalisty brzeg i mewy, lata 20. XX w.
Olej, tektura, 33.00 x 49.00 cm
Cena wywoławcza: 3000 zł8malarstwo
Olej, płótno, 45.50 x 60.00 cm