23 września 2020r., godz. 19:00
Katalog aukcyjny dostępny na:
OneBid.pl
Galeria NAUTILUS zaprasza do licytacji on-line prac o tematyce marynistycznej. Pośród oferowanych dzieł sztuki znajdą Państwo widoki mórz i oceanów, portów, łodzi rybackich, urokliwych weneckich kanałów, podwodnej fauny i flory, jak również wizerunki ludzi morza - marynarzy, rybaków i nurków.
Do nabycia dzieła: Romana Bratkowskiego, Tadeusza Korotkiewicza, Wojciecha Weissa, Karla Retticha, Hanny Rudzkiej-Cybisowej, Maxa Schonberga, Sotera Jaxy-Małachowskiego, Witolda Damasiewicza, Alojzego Siweckiego, Tadeusza Cieślewicza Syna oraz Konrada Srzednickiego.
21
grafika
Konrad Srzednicki (1894 - 1993)
Akwaforta, akwatinta, papier, 29.80 x 34.50 cm
Cena wywoławcza: 900 zł9malarstwo
Max Schonberg (ur. 1888)
Olej, płótno naklejone na tekturę, 31.00 x 57.50 cm
Cena wywoławcza: 5000 zł8malarstwo
Roman Bratkowski (1869 - 1954)
Olej, płótno, 45.50 x 60.00 cm
Cena wywoławcza: 5000 zł22grafika
Akwaforta, akwatinta, 32.00 x 49.50 cm
Cena wywoławcza: 900 zł23grafika
Litografia barwna, 49.50 x 64.50 cm
Cena wywoławcza: 900 zł18grafika
Tadeusz Cieślewski syn (1895 - 1944)
Drzeworyt, papier (karnet), 17.50 x 24.20 cm
Cena wywoławcza: 600 zł19grafika
Port jachtowy przy Wisłoujściu, 1959
Akwaforta, 34.00 x 49.00 cm
Cena wywoławcza: 1100 zł20Konrad Srzednicki (1894 - 1993)
Port jachtowy przy Wisłoujściu II, 1959
Akwaforta, 34.00 x 44.50 cm
Cena wywoławcza: 1100 zł12malarstwo
Soter Jaxa-Małachowski (1867 - 1952)
Rybacy wypływający na połów, 1937
Akwarela, gwasz, tektura, 24.50 x 27.80 cm
Cena wywoławcza: 1600 zł2malarstwo
Skalisty brzeg i mewy, lata 20. XX w.
Olej, tektura, 33.00 x 49.00 cm
Cena wywoławcza: 3000 zł17malarstwo
Alojzy Siwecki (1912 - 1988)
Statki w gdyńskim porcie, lata 70. XX w
Gwasz, papier, 30.00 x 44.00 cm
Cena wywoławcza: 600 zł14malarstwo
Witold Damazy Damasiewicz (1919 - 1996)
Olej, płótno, 90.00 x 70.00 cm