23 września 2020r., godz. 19:00
Katalog aukcyjny dostępny na:
OneBid.pl
Galeria NAUTILUS zaprasza do licytacji on-line prac o tematyce marynistycznej. Pośród oferowanych dzieł sztuki znajdą Państwo widoki mórz i oceanów, portów, łodzi rybackich, urokliwych weneckich kanałów, podwodnej fauny i flory, jak również wizerunki ludzi morza - marynarzy, rybaków i nurków.
Do nabycia dzieła: Romana Bratkowskiego, Tadeusza Korotkiewicza, Wojciecha Weissa, Karla Retticha, Hanny Rudzkiej-Cybisowej, Maxa Schonberga, Sotera Jaxy-Małachowskiego, Witolda Damasiewicza, Alojzego Siweckiego, Tadeusza Cieślewicza Syna oraz Konrada Srzednickiego.
15
Łodzie na spokojnym morzu, lata 20. XX w.
Olej, płótno, 30.00 x 40.00 cm
Cena wywoławcza: 1200 zł16malarstwo
olej, płótno, 30.00 x 40.00 cm
Cena wywoławcza: 1200 zł14malarstwo
Witold Damazy Damasiewicz (1919 - 1996)
Olej, płótno, 90.00 x 70.00 cm
Cena wywoławcza: 4000 zł17malarstwo
Alojzy Siwecki (1912 - 1988)
Statki w gdyńskim porcie, lata 70. XX w
Gwasz, papier, 30.00 x 44.00 cm