NR 21

Solniczka, Wiedeń, 185(?)

srebro próby 13 łut (812,5)
5.50 cm

Cena wywoławcza: 700 zł
Waga: 82 g.
STAN ZACHOWANIA
Solniczka dodatkowo ocechowana polską puncą lombardową. Wewnątrz czarki ślad po dawnej naprawie.
Waga: 82 g.
STAN ZACHOWANIA