NR 44

Kazimierz Sichulski (1879 - 1942)

Österreichischer Reichstat in Karikaturen, 1912

Litografia, papier
37.00 x 29.00 cm

Cena wywoławcza: 1200 zł
20 autolitografii; przedstawiają posłów do sejmu wiedeńskiego, m.in. Agenor Gołuchowski, Władysław Leopold Jaworowski, Jan Goetz-Okocimski, Witold Korytkowski, Włodzimierz Kozłowski. Kazimierz Sichulski, Österreichischer Reichstat in Karikaturen, Wiedeń, 1912, zeszyt II, wyd. J. Weiner – Wien.
STAN ZACHOWANIA
Zachowane oryginalne okładki, stan bardzo dobry
STAN ZACHOWANIA
Kazimierz Sichulski (1879 - 1942) - Polski malarz, rysownik i grafik. Reprezentant sztuki Młodej Polski.