NR 18
Kapliczka maryjna z Czarnego Potoku, 1933
Akwarela, papier autorsko naklejony na tekturę
43.00 x 31.00 cm
sygn. p.d.: Józef Pieniążek.
Józef Pieniążek (1888 - 1953) -