NR 28
Oficer wyższy, adiutant dowódcy pułku szwoleżerów Księstwa Warszawskiego, 2 połowa XIX w .
Akwarela, papier
16.00 x 13.80 cm
sygn. l.d.: F.S.
PROWENIENCJA
Pieczątka proweniencyjna: ze zbiorów F. Ścibałły
Feliks Sypniewski -