NR 28

Feliks Sypniewski

Oficer wyższy, adiutant dowódcy pułku szwoleżerów Księstwa Warszawskiego, 2 połowa XIX w  .

Akwarela, papier
16.00 x 13.80 cm

sygn. l.d.: F.S.

Cena wywoławcza: 1200 zł *
PROWENIENCJA
Pieczątka proweniencyjna: ze zbiorów F. Ścibałły
PROWENIENCJA
Feliks Sypniewski -