NR 44

Jerzy Dmitruk (ur. 1960)

Wschód Słońca, 2005

Akwaforta, akwatinta
11.70 x 7.80 cm

sygn. I dat. oł. p.d.: Jerzy Dmitruk 05, tytuł oł. L.d.; E/A; egz. e/a.

Cena wywoławcza: 100 zł

CENA UZYSKANA: 100 zł

Jerzy Dmitruk (ur. 1960) -