NR 44
Akwaforta, akwatinta
11.70 x 7.80 cm
sygn. I dat. oł. p.d.: Jerzy Dmitruk 05, tytuł oł. L.d.; E/A; egz. e/a.
Jerzy Dmitruk (ur. 1960) -