NR 49

Wanda Korzeniowska (1874 - 1939)

Pejzaż z drzewami, ok. 1913

Akwaforta
14.80 x 10.20 cm

sygn. oł. p.d.: Wanda Korzeniowska

Cena wywoławcza: 400 zł

CENA UZYSKANA: 400 zł

Wanda Korzeniowska (1874 - 1939) - Malarka, graficzka. Studiowała we Lwowie i Monachium.