NR 50

Wanda Korzeniowska (1874 - 1939)

Tańcząca z szalem, ok. 1914

Akwaforta
23.60 x 13.60 cm

sygn. oł. p.d.: Wanda Korzeniowska.

Cena wywoławcza: 600 zł

CENA UZYSKANA: 1100 zł

Wanda Korzeniowska (1874 - 1939) - Malarka, graficzka. Studiowała we Lwowie i Monachium.