NR 50
Akwaforta
23.60 x 13.60 cm
sygn. oł. p.d.: Wanda Korzeniowska.
Wanda Korzeniowska (1874 - 1939) -
Malarka, graficzka. Studiowała we Lwowie i Monachium.