NR 68

Krzysztof Skórczewski (ur. 1947)

Wieża Babel III, 1990

Miedzioryt
26.00 x 38.50 cm

praca sygnowana i tytułowana ołówkiem; praca także sygnowana i datowana na płycie, w obrębie kompozycji; egz. 51/99; poniżej kompozycji suchy tłok: Imp. MK.

Cena wywoławcza: 1400 zł *
STAN ZACHOWANIA
zachowany pełny arkusz
STAN ZACHOWANIA
zachowany pełny arkusz
Krzysztof Skórczewski (ur. 1947) -
Grafik, jeden z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych artystów w tej dziedzinie; studiował w krakowskiej ASP na wydziale grafiki; profesor ASP w Warszawie, początkowo pracował w technice linorytu, jednak od 1976 uprawia głównie miedzioryt; W swym dorobku ma ponad 60 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą oraz udział w wielu wystawach...