NR 71

Konrad Srzednicki (1894 - 1993)

Na nadbrzeżu, 1959

Akwaforta, akwatinta
32.00 x 49.50 cm

sygn. p.d. oł.: Konrad Srzednicki, l.d. data

Cena wywoławcza: 900 zł *
PROWENIENCJA
Praca z prywatnej kolekcji.
PROWENIENCJA
Praca z prywatnej kolekcji.
Konrad Srzednicki (1894 - 1993) -
Grafik, mistrz litografii i technik miedziorytniczych. Studiował w szkole Konrada Krzyżanowskiego w Warszawie i w warszawskiej ASP (u Tadeusza Pruszkowskiego i Władysława Skoczylasa).