NR 74
Akwaforta
9.80 x 11.50 cm
sygn. I dat. oł. p.d.: St. Tabisz 2006, tytuł i nr 6/10 oł. l.d.
Wym. planszy: 158 x 197 mm
Stanisław Tabisz (ur. 1956) -
Polski malarz, grafik, scenograf, pedagog, działacz związkowy, krytyk sztuki, profesor i rektor krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.