NR 74

Stanisław Tabisz (ur. 1956)

Faun, 1997

Akwaforta
9.80 x 11.50 cm

sygn. I dat. oł. p.d.: St. Tabisz 2006, tytuł i nr 6/10 oł. l.d.

Cena wywoławcza: 100 zł
Wym. planszy: 158 x 197 mm
Wym. planszy: 158 x 197 mm
Stanisław Tabisz (ur. 1956) - Polski malarz, grafik, scenograf, pedagog, działacz związkowy, krytyk sztuki, profesor i rektor krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.