NR 16

Konrad Srzednicki (1894 - 1993)

Autoportret w kapeluszu, lata 50. XX w.

Tusz, akwarela, papier
35.00 x 27.50 cm

sygn. oł. p.d.: KSZ.

Konrad Srzednicki (1894 - 1993) -
Grafik, mistrz litografii i technik miedziorytniczych. Studiował w szkole Konrada Krzyżanowskiego w Warszawie i w warszawskiej ASP (u Tadeusza Pruszkowskiego i Władysława Skoczylasa).