NR 24

Jadwiga Tetmajer-Naimska (1891 - 1975)

Cienie we wsi, ok. 1911

Olej, tektura
12.00 x 21.00 cm

sygn. l.d. monogramem JT

Cena wywoławcza: 2400 zł

CENA UZYSKANA: 3600 zł

STAN ZACHOWANIA
Na odwrocie naklejka TPSP w Krakowie z opisem pracy.
STAN ZACHOWANIA
Jadwiga Tetmajer-Naimska (1891 - 1975) - Malarka. Najstarsza córka malarza Włodzimierza Tetmajera.Była pierwowzorem postaci Isi w Weselu Stanisława Wyspiańskiego.