NR 24
Olej, tektura
12.00 x 21.00 cm
sygn. l.d. monogramem JT
STAN ZACHOWANIA
Na odwrocie naklejka TPSP w Krakowie z opisem pracy.
Jadwiga Tetmajer-Naimska (1891 - 1975) -
Malarka. Najstarsza córka malarza Włodzimierza Tetmajera.Była pierwowzorem postaci Isi w Weselu Stanisława Wyspiańskiego.