NR 37
Litografia
34.50 x 49.00 cm
sygn.. oł. p.d., odb. e/a.
Roman Banaszewski (ur. 1932) -
Malarz i grafik. W latach 1954-1959 studiował malarstwo i grafikę na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowje. Dyplom uzyskał na Wydziale Grafiki w Pracowni Litografii prof. K. Srzednickiego i w Pracowni Plakatu u prof. M. Makarewicza.