NR 74

Paul Paeschke (1875 - 1943)

Miejskie kąpielisko, pocz. XX w.

Akwaforta
34.50 x 44.50 cm

sygn. oł. p. d.

Cena wywoławcza: 400 zł

CENA UZYSKANA: 400 zł

Paul Paeschke (1875 - 1943) -