NR 11

Mieczysław Tobiasz

Kościół Dominikanów we Lwowie

Akwarela, gwasz, papier
46.50 x 32.00 cm

sygn. l.d.: Mieczysław Tobiasz.

Cena wywoławcza: 3500 zł
PROWENIENCJA
Kolekcja prywatna, Kraków.
PROWENIENCJA
Kolekcja prywatna, Kraków.
Mieczysław Tobiasz -