NR 40
Akwaforta autorska naklejona na karton
52.00 x 40.00 cm
sygn.. oł. p.d.: Rich. Kratky 1939, l.d.: Orginalradierung
Cena wywoławcza:
400 zł
CENA UZYSKANA: 400 zł
Efektowna grafika austriackiego artysty, który w latach 1895-1899 ukończył wiedeńską Akademię w klasie J. Bergera.
Thieme–Becker; Die Graph. Künste, Jg. 30, 1907, S. 96, Jg. 31, 1908, Beil. S. 28; K. M. Kuzmany, Jüngere österr. Graphiker, Bd. 1, 1908, S. 34; Mitt. R. Kratky, Wien.
Richard Kratky (1877 - 1944) -