Notice: Trying to get property of non-object in /home/nau3ilu7/domains/nau3ilu7.ayz.pl/public_html/modules/psograph/psograph.php on line 425
Richard Kratky, Samotna sosna - Aukcja Dzieł Sztuki nr 63. Malarstwo, rysunek, grafika - Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny

NR 40

Richard Kratky (1877 - 1944)

Samotna sosna, 1939

Akwaforta autorska naklejona na karton
52.00 x 40.00 cm

sygn.. oł. p.d.: Rich. Kratky 1939, l.d.: Orginalradierung

Cena wywoławcza: 400 zł

CENA UZYSKANA: 400 zł

Efektowna grafika austriackiego artysty, który w latach 1895-1899 ukończył wiedeńską Akademię w klasie J. Bergera.
Thieme–Becker; Die Graph. Künste, Jg. 30, 1907, S. 96, Jg. 31, 1908, Beil. S. 28; K. M. Kuzmany, Jüngere österr. Graphiker, Bd. 1, 1908, S. 34; Mitt. R. Kratky, Wien.
Richard Kratky (1877 - 1944) -