NR 46

Siegfried Laboschin (1868 - 1929)

Szałasy rybackie nad Odrą, ok. 1910

Akwaforta
17.00 x 23.00 cm

sygn. oł. p.d.: S. Laboschin, l.d. tytuł "Fischerhütten an der Oder [in Niederschlesien]"

Cena wywoławcza: 300 zł

CENA UZYSKANA: 300 zł

Siegfried Laboschin (1868 - 1929) -