NR 46
Szałasy rybackie nad Odrą, ok. 1910
Akwaforta
17.00 x 23.00 cm
sygn. oł. p.d.: S. Laboschin, l.d. tytuł "Fischerhütten an der Oder [in Niederschlesien]"
Siegfried Laboschin (1868 - 1929) -