NR 59
Akwaforta
8.00 x 15.80 cm
sygn.. oł. p.d.: Rich. Müller; sygn.. pł. w obrębie kompozycji RM1922
Richard Müller (1874 - 1954) -
Niemiecki malarz, rysownik, grafik i projektant.