NR 59

Richard  Müller (1874 - 1954)

Psia kompania, 1922

Akwaforta
8.00 x 15.80 cm

sygn.. oł. p.d.: Rich. Müller; sygn.. pł. w obrębie kompozycji RM1922

Cena wywoławcza: 300 zł

CENA UZYSKANA: 300 zł

Richard  Müller (1874 - 1954) - Niemiecki malarz, rysownik, grafik i projektant.