NR 67
Podróżowanie wejście I m, 1974
Akwaforta, papier
57.70 x 50.70 cm
sygn. oł. p. d.: APietsch 1974; śr d.: e/a ; l. d.: Pordróżni - wejście I m / Travellers - Entrance I m e/a.
Andrzej Pietsch (1932 - 2010) -
Grafik. Studiował w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni Mieczysława Wejmana.