NR 72

Otto Quante (1875 - 1947)

Stara Ślązaczka w czepku i chuście

Akwaforta, miękki werniks
19.50 x 19.00 cm

sygn.. oł. p.d.: Otto Quante, sygn. pł. L.d.: O. Quante; egz. 77/80.

Cena wywoławcza: 360 zł

CENA UZYSKANA: 360 zł

Otto Quante (1875 - 1947) - niemiecki malarz; początkowo studiował okulistykę . Zrezygnował jednak z praktyki w 1907 i poświęcił się malarstwu i grafice.