NR 72
Stara Ślązaczka w czepku i chuście
Akwaforta, miękki werniks
19.50 x 19.00 cm
sygn.. oł. p.d.: Otto Quante, sygn. pł. L.d.: O. Quante; egz. 77/80.
Otto Quante (1875 - 1947) -
niemiecki malarz; początkowo studiował okulistykę . Zrezygnował jednak z praktyki w 1907 i poświęcił się malarstwu i grafice.