NR 74

Kazimierz Sichulski (1879 - 1942)

Kościół XX. Pijarów, 1911

Litografia kredką
41.50 x 29.50 cm

sygn. pł. l.d:

Cena wywoławcza: 450 zł

CENA UZYSKANA: 700 zł

Grafika z teki „Kraków", wydanej przez Komitet Gospodarczy XI Zjazdu Lekarzy i Przyrodników Polskich w Krakowie.
Grońska, poz. 13.
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji
Grońska, poz. 13.
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji
Kazimierz Sichulski (1879 - 1942) - Polski malarz, rysownik i grafik. Reprezentant sztuki Młodej Polski.