NR 74
Litografia kredką
41.50 x 29.50 cm
sygn. pł. l.d:
Grafika z teki „Kraków", wydanej przez Komitet Gospodarczy XI Zjazdu Lekarzy i Przyrodników Polskich w Krakowie.
Grońska, poz. 13.
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji
Kazimierz Sichulski (1879 - 1942) -
Polski malarz, rysownik i grafik. Reprezentant sztuki Młodej Polski.