NR 84
Kościółek [katedra] w Tarnowie, 1944
Drzeworyt, papier
8.00 x 9.00 cm
sygn.. oł. p.d.: STopfer 44, l.d. tytuł
STAN ZACHOWANIA
Ślady podklejenia narożników bez szkody dla kompozycji.
Stanisław Töpfer (1917 - 1975) -