NR 84

Stanisław Töpfer (1917 - 1975)

Kościółek [katedra] w Tarnowie, 1944

Drzeworyt, papier
8.00 x 9.00 cm

sygn.. oł. p.d.: STopfer 44, l.d. tytuł

Cena wywoławcza: 240 zł

CENA UZYSKANA: 800 zł

STAN ZACHOWANIA
Ślady podklejenia narożników bez szkody dla kompozycji.
STAN ZACHOWANIA
Stanisław Töpfer (1917 - 1975) -