NR 88
Akwaforta, akwatinta
32.00 x 29.00 cm
sygn. oł. p. d.: Mieczysław Wejman 1958; l. d.: tytuł; odb. 28/50.
28/50
Mieczysław Wejman (1912 - 1992) -
Grafik, malarz; od 1947 profesor krakowskiej ASP (w l. 1952-54 i 1968-72 rektor); jeden z twórców krakowskiej szkoły grafiki.