NR 88

Mieczysław Wejman (1912 - 1992)

Oczekiwanie, 1958

Akwaforta, akwatinta
32.00 x 29.00 cm

sygn. oł. p. d.: Mieczysław Wejman 1958; l. d.: tytuł; odb. 28/50.

Cena wywoławcza: 2000 zł *

CENA UZYSKANA: 2100 zł *

28/50
28/50
Mieczysław Wejman (1912 - 1992) -
Grafik, malarz; od 1947 profesor krakowskiej ASP (w l. 1952-54 i 1968-72 rektor); jeden z twórców krakowskiej szkoły grafiki.