NR 89

Mieczysław Wejman (1912 - 1992)

Gra [Pingpongista], 1980

Akwaforta
38.30 x 25.60 cm

sygn. oł. p.d.: Mieczysław Wejman 1980, l.d.: Gra. Poniżej dedykacja oł.: Bognie Gardowskiej – z przyjaźnią - M. Wejman.

Cena wywoławcza: 800 zł *
Grafika występuje pod różnymi tytułami, wpisywanymi ad hoc przez autora.
Mieczysław Wejman (1912 - 1992) -
Grafik, malarz; od 1947 profesor krakowskiej ASP (w l. 1952-54 i 1968-72 rektor); jeden z twórców krakowskiej szkoły grafiki.