NR 97

Wiesław A. Zdaniewski

World Trade Center. N.Y, 1976 - 1977

Fotografia
23.50 x 17.20 cm

sygn. oł. na passe-partout: W. Zdaniewski, oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 600 zł

CENA UZYSKANA: 600 zł

Fotografia; wym.: 23.5 x 17.2 cm;odbitka nr 4/5.
Katalog wystawy "The Rumbling of Stones", il. s. nlb.
Wiesław A. Zdaniewski - Fotografik; pochodzi z Krakowa; w 1970 wyemigrował do Szwecji, gdzie uzyskał doktorat; mieszka w Nowym Jorku; prowadził kursy w nowojorskim International Center of Photography; od 2002 jest prezesem Polish-American Photographic Club (Polsko-Amerykańskiego Klubu Fotografika); swe prace wystawiał w Polsce, Szwecji i w Stanach Zjednoczonych; w 2006 tatrzańska wystawa „Wielka...