NR 10
Mydlniki. Stary kamieniołom, 1967
Olej, tektura malarska
25.70 x 30.20 cm
sygn. oł. p.d.: Podsadecki, l.d.: 1967 Mydlniki. Na odwrocie pełny opis autorski (tytuł, technika, wymiary, datowanie 2 IX 1967)
STAN ZACHOWANIA
Ślad podklejenia.
Kazimierz Podsadecki (1904 - 1970) -
Podsadecki Kazimierz (1904-70): malarz i grafik projektowy wywodzący się z tradycji konstruktywistycznej, zainteresowany fotomontażem i filmem eksperymentalnym.