NR 10

Kazimierz Podsadecki (1904 - 1970)

Mydlniki. Stary kamieniołom, 1967

Olej, tektura malarska
25.70 x 30.20 cm

sygn. oł. p.d.: Podsadecki, l.d.: 1967 Mydlniki. Na odwrocie pełny opis autorski (tytuł, technika, wymiary, datowanie 2 IX 1967)

Cena wywoławcza: 1800 zł
STAN ZACHOWANIA
Ślad podklejenia.
STAN ZACHOWANIA
Ślad podklejenia.
Kazimierz Podsadecki (1904 - 1970) - Podsadecki Kazimierz (1904-70): malarz i grafik projektowy wywodzący się z tradycji konstruktywistycznej, zainteresowany fotomontażem i filmem eksperymentalnym.