NR 30
Kunzek Henryk (?) Zaproszenie do Jamy Michalika, 19 I 1918
Litografia
37.00 x 29.00 cm
nie sygn.
Zaproszenie ozdobione rysunkiem gęsi z pawimi piórami. Zaproszenie było równocześnie cegiełką (8 koron) na internowanych w lipcu 1917 żołnierzy Legionów Polskich.
STAN ZACHOWANIA
Ubytek marginesu l.g bez szkody dla kompozycji.