NR 30

Kunzek Henryk (?) Zaproszenie do Jamy Michalika, 19 I 1918

Litografia
37.00 x 29.00 cm

nie sygn.

Cena wywoławcza: 200 zł
Zaproszenie ozdobione rysunkiem gęsi z pawimi piórami. Zaproszenie było równocześnie cegiełką (8 koron) na internowanych w lipcu 1917 żołnierzy Legionów Polskich.
STAN ZACHOWANIA
Ubytek marginesu l.g bez szkody dla kompozycji.
STAN ZACHOWANIA