NR 34

Kazimierz Sichulski (1879 - 1942)

Zaproszenie na uroczyste pożegnanie w Jamie Michalika „Ukochanego Dyrektora”, 7 V 1913

Autolitografia barwna pędzlem
23.00 x 30.00 cm

nie sygn.

Cena wywoławcza: 800 zł

CENA UZYSKANA: 1200 zł

Spotkanie odbyło się dla uczczenia wyjazdu z Krakowa Ludwika Solskiego, dyrektora Teatru Miejskiego w Krakowie.
STAN ZACHOWANIA
Ślad złożenia.
STAN ZACHOWANIA
Ślad złożenia.
Kazimierz Sichulski (1879 - 1942) - Polski malarz, rysownik i grafik. Reprezentant sztuki Młodej Polski.