NR 34
Zaproszenie na uroczyste pożegnanie w Jamie Michalika „Ukochanego Dyrektora”, 7 V 1913
Autolitografia barwna pędzlem
23.00 x 30.00 cm
nie sygn.
Spotkanie odbyło się dla uczczenia wyjazdu z Krakowa Ludwika Solskiego, dyrektora Teatru Miejskiego w Krakowie.
STAN ZACHOWANIA
Ślad złożenia.
Kazimierz Sichulski (1879 - 1942) -
Polski malarz, rysownik i grafik. Reprezentant sztuki Młodej Polski.