NR 35

Kazimierz Sichulski (1879 - 1942)

Zaproszenie do Zielonego Balonik. IV Reduta Prasy,, 28 II 1911

LItografia
45.00 x 65.00 cm

nie sygn

Cena wywoławcza: 800 zł

CENA UZYSKANA: 800 zł

Złożony w formę przesyłki pocztowej (znaczek, stempel), przetarcia narożników. Litografia odbita w zakładzie Aureliusza Pruszyńskiego. Karykatury Witolda Noskowskiego i Jana M. Dropiowskiego.

Zaproszenie adresowane dla architekta Władysława Ekielskiego (1855-1927).

Kazimierz Sichulski (1879 - 1942) - Polski malarz, rysownik i grafik. Reprezentant sztuki Młodej Polski.