NR 35
Zaproszenie do Zielonego Balonik. IV Reduta Prasy,, 28 II 1911
LItografia
45.00 x 65.00 cm
nie sygn
Cena wywoławcza:
800 zł
CENA UZYSKANA: 800 zł
Złożony w formę przesyłki pocztowej (znaczek, stempel), przetarcia narożników. Litografia odbita w zakładzie Aureliusza Pruszyńskiego. Karykatury Witolda Noskowskiego i Jana M. Dropiowskiego.
Zaproszenie adresowane dla architekta Władysława Ekielskiego (1855-1927).
Kazimierz Sichulski (1879 - 1942) -
Polski malarz, rysownik i grafik. Reprezentant sztuki Młodej Polski.