NR 36

Taniec brzucha, śpiew kabaretowy na nutę arabską, z repertuaru Zielonego Balonika, 1909

Litografia
22.50 x 18.00 cm

napisał B.[ogusław] Adamowicz

Cena wywoławcza: 400 zł
4 s.
STAN ZACHOWANIA
Ślady złożenia
4 s.
STAN ZACHOWANIA
Ślady złożenia