NR 36
Taniec brzucha, śpiew kabaretowy na nutę arabską, z repertuaru Zielonego Balonika, 1909
Litografia
22.50 x 18.00 cm
napisał B.[ogusław] Adamowicz
4 s.
STAN ZACHOWANIA
Ślady złożenia