NR 47
Odprysk, akwatinta
50.00 x 32.00 cm
sygn. oł. p.d.: Mieczysław Wejman 1964
Odbitka autorska. Grafika z teki „Rowerzysta" (1964-1970).
Mieczysław Wejman. Rowerzysta, Kraków 2006, s. 72-73.
STAN ZACHOWANIA
Stan bardzo dobry.
Mieczysław Wejman (1912 - 1992) -
Grafik, malarz; od 1947 profesor krakowskiej ASP (w l. 1952-54 i 1968-72 rektor); jeden z twórców krakowskiej szkoły grafiki.