NR 49
Akwaforta, akwatinta barwna
40.50 x 49.50 cm
sygn.. oł. p. d.: Stanisław Wejman – 77
Stanisław Wejman (ur. 1944) -
Grafik. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie w pracowni malarstwa Hanny Rudzkiej-Cybisowej, oraz pracownię grafiki u Mieczysława Wejmana.
Dyplom uzyskał w 1968 roku. Od tego momentu wykłada grafikę na macierzystej uczelni (od 1994 jako profesor sztuk plastycznych).