10 kwietnia 2021r., godz. 12:00
Aukcja: 10 kwietnia 2021 (sobota), godzina 12:00
W ofercie aukcji m.in.:
Maciej BIENIASZ, Jonasz STERN, Stefan GIEROWSKI, Zbylut GRZYWACZ, Krynicki NIKIFOR, Wiesław OBRZYDOWSKI, Tadeusz RYBKOWSKI, Wacław TARANCZEWSKI, Stefan FILIPKIEWICZ, Karol FRYCZ, Kazimierz SICHULSKI, Leon WYCZÓŁKOWSKI, Juliusz KOSSAK, Tytus CZYŻEWSKI, Utagawa KUNISADA, Ignacy PADEREWSKI
Katalog aukcji oraz możliwość licytacji: OneBid | Artinfo
Licytuj z domu!
www.nautilus-art.pl/pl/aukcje
tel.: +48 12 3463050
mob.: +48 668 900 360
18
rysunek
Karol Frycz (1877 - 1963)
Feliks Manggha Jasieński, 1906
Kredka, ołówek, papier, 42.00 x 29.50 cm
Cena wywoławcza: 3600 zł19rysunek
Karol Frycz (1877 - 1963)
Witold Noskowski przy pianinie, 1905
Kredka, tusz, ołówek, papier, 42.00 x 30.00 cm
Cena wywoławcza: 2400 zł20malarstwo
Karol Frycz (1877 - 1963)
Tusz, kredka, akwarela, papier, 29.50 x 42.00 cm
Cena wywoławcza: 2000 zł21malarstwo
Karol Frycz (1877 - 1963)
Ignacy Paderewski w czasie warszawskiego koncertu, 1919
Tusz, kredka, ołówek, papier, 42.00 x 30.00 cm
Cena wywoławcza: 3000 zł22grafika
Karol Frycz (1877 - 1963)
Helena Sulina jako Maud z „Półdziewic”, 1904
Litografia barwna, 16.00 x 14.00 cm
Cena wywoławcza: 150 złCena uzyskana: 150 zł
23grafika
Karol Frycz (1877 - 1963)
Litografia, 47.50 x 63.00 cm
Cena wywoławcza: 250 złCena uzyskana: 300 zł
24grafika
Karol Frycz (1877 - 1963)
Litografia, 45.00 x 67.00 cm
Cena wywoławcza: 270 złCena uzyskana: 270 zł
25grafika
Karol Frycz (1877 - 1963)
Felicja Rutkowska, Ludwiga Fulda i Bronisława Jeremi w sztuce „Siostry Bliźnie”, 1904
Litografia, 47.00 x 63.00 cm
Cena wywoławcza: 250 złCena uzyskana: 400 zł
26grafika
Karol Frycz (1877 - 1963)
Litografia, 33.50 x 30.00 cm
Cena wywoławcza: 250 złCena uzyskana: 250 zł