10 kwietnia 2021r., godz. 12:00
Aukcja: 10 kwietnia 2021 (sobota), godzina 12:00
W ofercie aukcji m.in.:
Maciej BIENIASZ, Jonasz STERN, Stefan GIEROWSKI, Zbylut GRZYWACZ, Krynicki NIKIFOR, Wiesław OBRZYDOWSKI, Tadeusz RYBKOWSKI, Wacław TARANCZEWSKI, Stefan FILIPKIEWICZ, Karol FRYCZ, Kazimierz SICHULSKI, Leon WYCZÓŁKOWSKI, Juliusz KOSSAK, Tytus CZYŻEWSKI, Utagawa KUNISADA, Ignacy PADEREWSKI
Katalog aukcji oraz możliwość licytacji: OneBid | Artinfo
Licytuj z domu!
www.nautilus-art.pl/pl/aukcje
tel.: +48 12 3463050
mob.: +48 668 900 360
1
Maciej Bieniasz (ur. 1938)
Olej, płótno, 80.00 x 100.00 cm
Cena wywoławcza: 7000 zł2malarstwo
Maciej Bieniasz (ur. 1938)
Olej, płótno, 73.00 x 83.00 cm
Cena wywoławcza: 8000 zł3malarstwo
Jonasz Stern (1904 - 1988)
Collage, technika własna, 54.00 x 70.00 cm
Cena wywoławcza: 60000 złCena uzyskana: 52000 zł
4malarstwo
Stefan Gierowski (ur. 1925)
Olej, płótno, 100.00 x 70.00 cm
Cena wywoławcza: 140000 zł9malarstwo
Pastel, papier, 69.00 x 49.00 cm
Cena wywoławcza: 2000 złCena uzyskana: 2000 zł
10malarstwo
Kazimierz Podsadecki (1904 - 1970)
Mydlniki. Stary kamieniołom, 1967
Olej, tektura malarska, 25.70 x 30.20 cm
Cena wywoławcza: 1800 zł11malarstwo
Tadeusz Rybkowski
Akwarela, papier, 25.00 x 35.00 cm
Cena wywoławcza: 2500 zł12malarstwo
Czesław Rzepiński (1905 - 1995)
Martwa natura z arbuzem, lata 60. XX w.
Olej, płótno, 44.00 x 63.00 cm
Cena wywoławcza: 5000 zł13malarstwo
Alojzy Siwecki (1912 - 1988)
Zamierające drzewo, przełom lat 60./70. XX w.
Olej, płótno, 85.00 x 71.50 cm
Cena wywoławcza: 1500 zł14malarstwo
Wacław Taranczewski (1903 - 1987)
Martwa natura z wiatraczkiem, lata 60. XX w.
Technika mieszana, papier, 32.50 x 69.00 cm