NR 19

Mieczysław Serwin-Oracki (1912 - 1978)

Pejzaż z górską rzeką, 1950

Olej, tektura
21.00 x 30.00 cm

sygn.. p.d.

Mieczysław Serwin-Oracki (1912 - 1978) -