NR 25
Pejzaż z machinami drogowymi, lata 80. XX w.
Technika mieszana, papier
15.50 x 18.50 cm
sygn. l.d.: Tukan.
STAN ZACHOWANIA
Na odwrocie metka Galerii Sztuki Spółdzielni PAP Plastyka w Krakowie (1992).
Eugeniusz Tukan-Wolski (1928 - 2014) -
Polski malarz współczesny. Studiował na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni Tadeusza Łakomskiego, dyplom obronił w 1957.