NR 25

Eugeniusz Tukan-Wolski (1928 - 2014)

Pejzaż z machinami drogowymi, lata 80. XX w.

Technika mieszana, papier
15.50 x 18.50 cm

sygn. l.d.: Tukan.

Cena wywoławcza: 1000 zł *
STAN ZACHOWANIA
Na odwrocie metka Galerii Sztuki Spółdzielni PAP Plastyka w Krakowie (1992).
STAN ZACHOWANIA
Eugeniusz Tukan-Wolski (1928 - 2014) - Polski malarz współczesny. Studiował na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni Tadeusza Łakomskiego, dyplom obronił w 1957.