NR 27
Technika mieszana, papier
14.70 x 18.00 cm
sygn. p.d.: Tukan
STAN ZACHOWANIA
Na odwrocie metka Galerii Sztuki Spółdzielni PAP Plastyka w Krakowie (1992).
Eugeniusz Tukan-Wolski (1928 - 2014) -
Polski malarz współczesny. Studiował na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni Tadeusza Łakomskiego, dyplom obronił w 1957.