Aukcje / Aukcja Dzieł Sztuki nr 65. Malarstwo, rysunek, grafika / Żydowski nauczyciel POPRZEDNIA PRACA NASTĘPNA PRACA NR 34 Żydowski nauczyciel, 1909Akwarela, papier 22.00 x 13.50 cm sygn. nierozpoznana p.d. Zapytaj o tę pracę POBIERZ FORMULARZ LICYTACJI Poleć znajomym Cena wywoławcza: 1500 zł EUR PLN Zapytaj o tę pracę POBIERZ FORMULARZ LICYTACJI Poleć znajomym ZAMÓW KATALOG AUKCJI 02 grudnia 0002r., godz. Imię i nazwisko: Adres e-mail: Adres do korespondencji: WYŚLIJ ANULUJ DZIĘKUJEMY ZA KONTAKT! Katalog naszej najbliższej aukcji zostanie wysłany na podany przez Państwa adres w najszybszym możliwym czasie. OK ZAPYTAJ O TĘ PRACĘ Inw.34 Żydowski nauczyciel, 1909Akwarela, papier, 22.00 x 13.50 cm Imię i nazwisko: Twój e-mail: Wiadomość do Galerii: WYŚLIJ ANULUJ DZIĘKUJEMY ZA KONTAKT! Pracownik Galerii Nautilus skontaktuje się z Państwem w najszybszym możliwym czasie. OK FORMULARZ LICYTACJI Inw.34 Żydowski nauczyciel, 1909Akwarela, papier, 22.00 x 13.50 cm CENA WYWOŁAWCZA 1500 zł MAKSYMALNA LICYTOWANA KWOTA: Imię i nazwisko: Adres e-mail: Nr Telefonu: Adres do korespondencji: Seria i nr dowodu osobistego: Niniejsza oferta staje się ważna z chwilą potwierdzenia jej otrzymania przez pracownika Galerii Nautilus Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Galerii Nautilus dostępny tutaj oraz w katalogu aukcji. Wyślij Anuluj DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻONĄ OFERTĘ! Pracownik Galerii Nautilus skontaktuje się z Państwem w celu jej potwierdzenia. OK POWIADOM ZNAJOMEGO nr 34 Żydowski nauczyciel, 1909Akwarela, papier, 22.00 x 13.50 cm Imię Twojego znajomego: Adres e-mail Twojego znajomego: WYŚLIJ ANULUJ DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE INFORMACJI DO ZNAJOMEGO! Twój e-mail został wysłany OK