NR 35

Portret młodego mężczyzny, początek XX w.

Olej, papier
40.50 x 39.50 cm

nie sygn.

Cena wywoławcza: 2400 zł
Bardzo piękne studium portretowe. Praca nieznanego, ale zdolnego artysty.