Aukcje / Aukcja Dzieł Sztuki nr 65. Malarstwo, rysunek, grafika / Portret młodego mężczyzny POPRZEDNIA PRACA NASTĘPNA PRACA NR 35 Portret młodego mężczyzny, początek XX w.Olej, papier 40.50 x 39.50 cm nie sygn. Zapytaj o tę pracę POBIERZ FORMULARZ LICYTACJI Poleć znajomym Cena wywoławcza: 2400 zł EUR PLN Zapytaj o tę pracę POBIERZ FORMULARZ LICYTACJI OPIS Bardzo piękne studium portretowe. Praca nieznanego, ale zdolnego artysty. Poleć znajomym OPIS Bardzo piękne studium portretowe. Praca nieznanego, ale zdolnego artysty. ZAMÓW KATALOG AUKCJI 02 grudnia 0002r., godz. Imię i nazwisko: Adres e-mail: Adres do korespondencji: WYŚLIJ ANULUJ DZIĘKUJEMY ZA KONTAKT! Katalog naszej najbliższej aukcji zostanie wysłany na podany przez Państwa adres w najszybszym możliwym czasie. OK ZAPYTAJ O TĘ PRACĘ Inw.35 Portret młodego mężczyzny, początek XX w.Olej, papier, 40.50 x 39.50 cm Imię i nazwisko: Twój e-mail: Wiadomość do Galerii: WYŚLIJ ANULUJ DZIĘKUJEMY ZA KONTAKT! Pracownik Galerii Nautilus skontaktuje się z Państwem w najszybszym możliwym czasie. OK FORMULARZ LICYTACJI Inw.35 Portret młodego mężczyzny, początek XX w.Olej, papier, 40.50 x 39.50 cm CENA WYWOŁAWCZA 2400 zł MAKSYMALNA LICYTOWANA KWOTA: Imię i nazwisko: Adres e-mail: Nr Telefonu: Adres do korespondencji: Seria i nr dowodu osobistego: Niniejsza oferta staje się ważna z chwilą potwierdzenia jej otrzymania przez pracownika Galerii Nautilus Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Galerii Nautilus dostępny tutaj oraz w katalogu aukcji. Wyślij Anuluj DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻONĄ OFERTĘ! Pracownik Galerii Nautilus skontaktuje się z Państwem w celu jej potwierdzenia. OK POWIADOM ZNAJOMEGO nr 35 Portret młodego mężczyzny, początek XX w.Olej, papier, 40.50 x 39.50 cm Imię Twojego znajomego: Adres e-mail Twojego znajomego: WYŚLIJ ANULUJ DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE INFORMACJI DO ZNAJOMEGO! Twój e-mail został wysłany OK